Serviss ar izbraukšanu

“NOVA salon” piedāvā unikālu iespēju Jums pasūtīt nepieciešamās pirts procedūras, masāžas unprofesionālas kosmetoloģijas procedūras, jums ērtā vietā.

Veselīgs birojs

Ja jūs esat noslogots ar darbu (uzņēmējs) un Jūsu laiks ir liela vērtība, ja Jūs strādājat birojā vai Jūsu pakļautībā ir liels darbinieku kolektīvs ar sēdošu darbu, kam nepieciešama veselības atjaunošana, balsta un kustību sistēmas profilakse, bet braucienam pie speciālista pavisam nav laika?“NOVA salons” norīkos pie Jums kvalificētus speciālistus ar nepieciešamo aprīkojumu, kas veiks veselības atjaunošanas procedūras Jums un Jūsu darbiniekiem.

Rekomendējam:

“Biroja masāža” – speciāla muguras ekspress masāža, kuru veic bez eļļas pielietošanas un apģērba novilkšanas uz speciāla krēsla. Īpaši aktuāls piedāvājums mazos birojos, kur nav iespējams atrast atsevišķu telpu vai vietu veselības atjaunošanas procedūru veikšanai.

“Healing massage” – veselību veicinoša masāža, kuru veic bez eļļas pielietošanas uz speciāla paklāja.

“Terapeitiskā masāža” – masāža, kuru veic uz masāžas kušetes ar eļļu un speciālo krēmu pielietošanu. (Pēc masāžas duša nav nepieciešama!)

SPA UZ MĀJĀM

Jums ir liela ģimene? Jūs dzīvojat ārpus pilsētas? Jūs gribat atpūsties un atjaunot veselību visi kopā neizejot no mājām? Jūs gribat nomazgāties pirtī, izbaudīt masāžu vai kosmetoloģisko procedūru un pēc tam, uzvelkot savu iemīļoto mājas halātu un čībiņas, apsēsties mājas krēslā?

“NOVA salons” ar prieku palīdzēs Jums īstenot šīs vēlmes un aizsūtīs savu augsti kvalificētu meistaru komandu ar visiem nepieciešamiem materiāliem un aprīkojumu, kas veiks veselību atjaunojošas procedūras Jums un Jūsu ģimenei vai draugiem.

Rekomendējam:

 • Pirts procedūras
 • Masāžu
 • Kosmetoloģiskās procedūras

SVĒTKI AR VESELĪBAS VEICINĀŠANU

Tuvojas svētki un Jūs vēlētos, lai tie būtu neaizmirstami, veselīgi pavadīti un patīkami jūsu un viesu atmiņai? “NOVA salons” ar prieku palīdzēs Jums un Jūsu viesiem svētku dienā būt priecīgiem un veseliem! Kvalificēto meistaru komanda organizēs pirts rituālu jūsu pasākuma ietvaros. Procedūras krievu pirtī piešķirs svētkiem ilgu, neaizmirstamu un patīkamu pēcgaršu.

  • Kāzas

Vecpuišu / vecmeitu balle pirtī – pēc sēnās tradīcijas jaunlaulātājiem jāienāk jaunājā dzīvē caur ķermeņa un gara attīrīšanu. Izējot caur pirts rituālu jaunāis pāris, kā no baltas lapas, sāk veidot savu īlgu un laimīgu ģimenes dzīvi.

Kāzu otrā diena – profesionālās pirts procedūras kļūs par vēlamo svētku turpinājumu. Pārdomātie rituāli veidos neazmirstāmu atmosfēru, atjaunos dzīves spēkus un aizvedīs katru ciemiņu īpašā pirts mākslas pasaulē!

  • Jubilējas, Gadadienas, Dzimšanas dienas

Kvalitatīvas pirts procedūdas jūsu svētku laikā davās ciemiņiem jaunu sajūtu un neaizmirstamu iespaidu kaskādi.
Nākamajā dienā atjaunos dzīves spēkus un sniegs ķermenim un garam svaiguma un mundruma sajūtu!
Pirts cilvēka Dzimšanās dienā mazgā nost visas pagājušā gada grutības un davā spēkus nākamājam gadam!
Tā ir lieliskā dāvana, kā jubilāram, tā arī svētku ciemiņiem!

  • Korporatīvie pasākumi

Profesionāli veidotas pirts procedūras jūsu kolektīva, uzņēmuma vai jebkuras organizācijas svētku ietvaros sniegs iespaidu par patiesām rūpēm par darbiniekiem, rada uzticēšanas un atklātības atmosfēru un atstāj atmiņas par neaizmirstamām brīvdienām!

REHABILITĀCIJA MĀJAS APSTĀKĻOS

Ja cilvēkam ir veselības rehabilitācijas periods pēc kādas traumas vai slimības, ja ir ierobežota pārvietošanās vai kāda citas iemesla dēļ viņš nespēj doties uz rehabilitācijas procedūrām, tad speciālisti no “NOVA salona” var atbraukt un organizēt nepieciešamās procedūras mājās.

Rekomendējam:

 • Masāžu
 • Pasīvo vingrošanu
 • Fizkultūru

SPORTISTIEM

Jūsu komandai pašlaik ir aktīvs sporta pasākumu laiks un palielināta fiziskā slodze? Tas nozīmē, ka tai ir nepieciešama veselības atjaunošana! “NOVA salons” piedāvā veikt atjaunojošas procedūras pēc fiziskām slodzēm, kā arī sagatavošanās pirms to sākuma.

Rekomendējam:

 • Sporta masāža
 • Atjaunojoša masaža
 • Rehabilitācija pirtī

“NOVA salon”  strādā visā Latvijas teritorijā visiem Jūsu, Jūsu kolektīva vai komandas dzīves notikumiem.